Serwis

Helpdesk

Bez wizyty informatyka w Twoim domu, można naprawić problemy związane z oprogramowaniem na komputerze klienta. Instalujemy program na komputerze „klient-informatyk” i działamy online, wystarczy mieć dostęp do internetu. Przeważnie z takiego rozwiązania korzystają firmy i inne instytucje gdzie liczba komputerów przerasta normalne użytkowanie.


Serwis i naprawa sprzętu komputerowego

Komputery zagościły na dobre w naszych domach, a firmy nie umieją już bez nich się obejść. Niestety nie wszyscy potrafią sobie poradzić z awarią sprzętu. Komputer to tylko maszyna i prędzej czy później odmówi posłuszeństwa. Co wtedy?

ZADBAJ O STAŁĄ OBSŁUGĄ SERWISOWĄ TWOJEGO SPRZĘTU


 Serwis oprogramowania

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy, kto korzysta na co dzień z pomocy komputera, jest wybitnym informatykiem. Dla wielu osób jest to po prostu narzędzie do pracy, które jednak najpierw trzeba odpowiednio skonfigurować, a w trakcie użytkowania – odpowiednio serwisować.

Jeśli więc masz jakiekolwiek problemy ze swoim komputerem, zgłoś się do nas – nasi informatycy natychmiast udzielą Ci pomocy!


 Usługi Informatyczne

Potrzebujesz dotrzeć do większej ilości klientów? Potrzebujesz wypromować stronę czy inne usługi związane z działalnością? Nie wiesz jak zaistnieć w sieci, zbudować sklep internetowy, czy własną stronę internetową? Potrzebujesz wypozycjonować stronę w wyszukiwarce? Pomożemy, doradzimy, zrobimy.


Odzyskiwanie danych

Wykonamy darmową diagnozę, weryfikując czy możemy je dla Ciebie odzyskać …
Na szczęście, w większości przypadków odzyskanie ich nie stanowi dla nas problemu dlatego tez diagnozę wykonujemy za darmo…

Chyba każdemu z nas zdarzyło się utracić dane. Wiele osób zapomina, że ŻADNE nośniki nie dają gwarancji trwałości informacji. Zarówno dyski twarde, jak i płyty CD/DVD podatne są na upływ czasu – zwykły napęd w komputerze bardzo często nie czyta już 10-letnich płyt CD!


Masz problemy ze sprzętem komputerowym, potrzebujesz przyśpieszyć prace komputera, zmodernizować czy wgrać nowe oprogramowanie?
Naprawa, serwis laptopów i problemów z nimi związanych.
Zapraszam PioCom – Pogotowie Komputerowe Brzeg / Oława